شتابگیری و حداکثر سرعت لکسوس LS500

3.4
(11)

لکسوس LS500h طوری طراحی نشده است که خودروی سریعی باشد زیرا یک سدان لوکس بزرگ است که برای جا به جایی سرنشینان در اوج رفاه و راحتی ساخته شده است. البته این موضوع به این معنا نیست که این سدان 2.3 تنی خودروی کندی است. اخیرا فیلم جدیدی از شتابگیری و حداکثر سرعت این خودرو در اتوبان منتشر شده است که نشان می دهد مدتی طول می کشد تا این خودرو به حداکثر سرعت خود یعنی 253 کیلومتر در ساعت برسد. این فیلم نشان می دهد که این سدان لوکس هایبرید گرچه سریع نیست ولی کند هم نیست.
شتاب صفر تا صد این خودرو حدود 6.0 ثانیه است که برای سبقت گرفتن در بزرگراه یا ملحق شدن به ترافیک کاملا ایده آل است. البته به تدریج شتابگیری این خودرو کند می شود و 24 ثانیه زمان می برد تا به 200 کیلومتر در ساعت برسد. رسیدن از سرعت 200 تا 253 نیز مدت زیادی طول می کشد و در نهایت این خودرو اندکی پس از 1 دقیقه به حداکثر سرعت خود می رسد.
این خودرو مجهز به یک موتور بنزینی 3.5 لیتری V6 و دو موتور الکتریکی است که مجموعا 354 اسب بخار قدرت تولید می کنند که برای وزن 2.3 تنی این خودرو قدرت زیادی نیست. این خودرو یک گیربکس CVT و یک گیربکس 4 دنده اتوماتیک دارد که متعلق به مدل سبکتر LC500h هستند. البته یک نمونه V6 توئین توربو با قدرت 416 اسب بخار نیز وجود دارد که هنوز آزمایش نشده است.

865 شتابگیری و حداکثر سرعت لکسوس LS500

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

لکسوس شگفت انگیز در هاوربرد

3 (2) لکسوس به عنوان بخشی از کمپین تبلیغاتی خود با عنوان «اسلاید»، مدل هاوربورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد لکسوس