قلب لکسوس LC F پرطنین‌تر می‌تپد؟!

0
(0)

به تازگی شایعات جدیدی درباره لکسوس LC F منتشر شده است. رویه کلاسیک این برند ژاپنی در ارائه قدرت بیشتر و وزن کمتر باعث خواهد شد کوپه پرچم‌دار این برند رقیبی فوری برای ب ام و M8 باشد.

587 1024x679 قلب لکسوس LC F پرطنین‌تر می‌تپد؟!

نشریه ژاپنی Lawrence Motorcycle X Car مصاحبه‌ای با یک منبع ناشناس لکسوس را منتشر کرده است. این منبع نزدیک به کمپانی اخبار پیشین درباره لکسوس LC F را تأیید کرده و گفته که این خودرو از پیشرانه 8 سیلندر 4 لیتری بای توربو با قدرت 621 اسب بخار استفاده خواهد کرد. هدف این کمپانی ظاهراً خلق کوپه‌ای قوی‌تر است اما در عین حال نمی‌خواهد اشرافیت مدل کنونی را قربانی کند. این منبع ناشناس می‌گوید لکسوس از پلیمر تقویت شده با فیبر کربن برای کاهش وزن LC F استفاده خواهد کرد. این خودروساز ژاپنی می‌خواهد کاهش وزن 7 درصدی در LC F دیده شود و وزن آن به 1778 کیلوگرم برسد.

588 1024x683 قلب لکسوس LC F پرطنین‌تر می‌تپد؟!

مشتریان به خاطر این تغییرات باید بهای بسیار بیشتری را پرداخت کنند. بنا به گفته این منبع، لکسوس انتظار دارد LC F بهایی حدود 176200 دلار داشته باشد. درحالی‌که مقایسه بین بازارها همیشه مشکل‌زا بوده اما به خاطر داشته باشید که مرسدس-ای ام جی S63 کوپه در آمریکا بهای 165745 دلاری دارد.

589 1024x683 قلب لکسوس LC F پرطنین‌تر می‌تپد؟!

لکسوس می‌داند که چنین کوپه‌ی گران‌قیمتی می‌تواند خریداران محدودی داشته باشد. بنا به گفته منبع ناشناس داخل کمپانی، لکسوس LC F در همان خط مونتاژ مدل استاندارد تولید خواهد شد. لکسوس نام LC F را در ماه فوریه به ثبت تجاری رساند. شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه خودروی مورد بحث در ماه نوامبر و نمایشگاه خودروی توکیو معرفی خواهد شد اما هنوز چیزی مشخص نیست.

590 1024x683 قلب لکسوس LC F پرطنین‌تر می‌تپد؟!

منبع: پدال

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

تیونینگ گیرای لکسس LS توسط والد اینترنشنال

0 (0) پیشنهاد والد اینترنشنال برای نسل جدید LS شامل دو برنامه‌ی تیونینگ متمایز است. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد لکسوس