لکسس در اندیشه نصب پیشرانه‌های جدید در سدان LS

0
(0)

احتمال نصب پیشرانه‌های جدید در سدان لوکس لکسس LS از جمله قوای محرکه تمام الکتریکی و سلول سوختی هیدروژن وجود دارد. مهندس ارشد LS آقای توشیو آساهی در مصاحبه با Go Auto استفاده از پیشرانه‌های بیشتر را تأیید کرده است. یکی از مدیران لکسس که نامش فاش نشده نیز گفته قوای محرکه سلول سوختی هیدروژن مورد استفاده در کانسپت LF-LC زودتر از آن چیزی که فکر می‌کنید وارد خط تولید خواهد شد.

1295 1024x724 لکسس در اندیشه نصب پیشرانه‌های جدید در سدان LS

اگر قوای محرکه یاد شده در سدان LS استفاده شود این خودرو را به اولین محصول کلاس که از هیدروژن سود می‌برد تبدیل خواهد کرد. لکسس در حال حاضر LS را با پیشرانه 6 سیلندر 3.5 لیتری بای توربو و نسخه هیبریدی عرضه می‌کند. مدل هیبریدی دارای همان پیشرانه 6 سیلندر و یک سیستم E-CVT بوده و با یک پیشرانه اتوماتیک 4 سرعته همکاری می‌کند. این قوای محرکه نیز قدرت 354 اسب بخاری دارد. علیرغم اینکه LS500h در زمان قابل‌احترام 5.7 ثانیه از سکون خود را به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می‌رساند اما آساهی تأیید کرده این برند ژاپنی به دنبال بهبود سیستم هیبریدی خود است.

1296 1024x768 لکسس در اندیشه نصب پیشرانه‌های جدید در سدان LS

استفاده از پیشرانه‌های بیشتر در LS شانس فروش و عملکرد بهتر در برابر رقبای مطرحی همچون مرسدس بنز، ب ام و، آئودی، جگوار و حتی تسلا را افزایش می‌دهد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

کاهش شدید قیمت لکسوس RX 450h مدل 2018

0 (0) لکسوس RX 450h در آینده با بهای پایه 46690 دلاری، ارزان‌تر از قبل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد لکسوس