لکسس UX با لاستیک‌های عجیب نایکی!

0
(0)

همه‌ی ما کفش‌های ایر فورس 1 نایکی را دوست داریم! همه می‌خواهند با این کفش‌ها عکس بگیرند! اما اگر یک جفت از این کفش‌ها را برای خودروهای خود سفارش دهید اوضاع چگونه خواهد بود؟! به عنوان بخشی از هفته‌ی مد نیویورک، کراس اوور لکسس UX 2019 با یک دست لاستیک‌های سفید الهام گرفته از کفش‌های نایکی ایر فورس 1 معرفی شده است.

2569 1024x576 لکسس UX با لاستیک‌های عجیب نایکی!

این پروژه ماحصل همکاری گورو جان الیوت طراح و لکسس بوده و ژاپنی‌ها آن را “روح UX” نامیده‌اند. این لاستیک‌های سفید دارای نمادهای ویژه‌ی کفش‌های نایکی، چرم سفید و جزئیات مشابه آن بوده و البته دور رینگ‌های 18 اینچی این کراس اوور لوکس را در بر گرفته‌اند. حسن رحیم، مت مک کورمیک و یانگ جیک در مراسم معرفی این لاستیک‌های عجیب از یک جفت کفش‌های جان الیوت و نایکی ایر فورس 1 استفاده کرده‌اند. هر یک از این هنرمندان پروژه‌های سفارشی خود را معرفی کرده و آن را به نفع خیریه حراج کرده‌اند. عواید حاصل از این کار به نفع موسسه Inner-City Arts جمع‌آوری می‌شود. این موسسه که در لس‌آنجلس مستقر است به دنبال دسترسی آموزش هنر به جوانان بااستعداد است.

2570 1024x576 لکسس UX با لاستیک‌های عجیب نایکی!

این اولین باری نیست که ما شاهد همکاری یک خودروساز با برند مد و لباس هستیم. در سال 2013 هم فیات و گوچی هاچبک سفارشی گوچی ادیشن 500 را معرفی کردند. همین سال پیش بود که مک لارن با برند مشهور بریتانیایی یعنی بلستاف برای معرفی وسایل جانبی سفارشی همکاری کرد. لکسس اشاره‌ای به فروش این لاستیک‌ها نکرده اما احتمالاً افرادی به دنبال خرید آن‌ها خواهند بود.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

کاهش شدید قیمت لکسوس RX 450h مدل 2018

0 (0) لکسوس RX 450h در آینده با بهای پایه 46690 دلاری، ارزان‌تر از قبل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد لکسوس