لکسوس با چرخ‌های یخی

0
(0)

دوباره بخش بازاریابی لکسوس به راه افتاده و این بار، ایده قرار دادن NX کراس‌اور بر روی چرخ‌های یخی را ارائه کرده است.

1 4 لکسوس با چرخ‌های یخی

در ماه اکتبر، لکسوس یک ماکت در ابعاد واقعی و البته «کاربردی» از IS با استفاده از اریگامی به نمایش گذاشت و حالا هم، برند لوکس محصولات تویوتا راه دیگری برای نشان‌دادن سطح مهارت به کار رفته در ساخت خودروهایش پیدا کرده است. مدلی که برای این منظور انتخاب شده، NX که به صورت کاملاً منجمد و به مدت ۵ روز در دمای ۳۰ درجه زیر صفر درجه سانتیگراد نگهداری شده است. این در حالی است که به گفته لکسوس، پس از این فرآیند، این خودرو پس از اولین تلاش، بدون هیچ مشکلی روشن شده است.

2 4 لکسوس با چرخ‌های یخی

ساخت چرخ‌ها و تایرهای یخی به بیش از ۳ ماه تحقیق، طراحی و تست زمان نیاز داشته است. چیزی که در اینجا می‌بینید محصولات کار شرکت مجسمه‌سازی یخی «هملیتون آیس اسکالپترز» است که پس از اسکن لیزری چرخ‌ها و تایرهای NX واقعی، بازسازی آن در نرم‌افزار کامپیوتری طراحی و استفاده از تکنیک‌های کنترل عددی، رنگ واقعیت به خود گرفته است.

3 4 لکسوس با چرخ‌های یخی

برای ساخت یخ، از یک آب با درجه سختی کم از یک جریان سطحی گرفته شده تا در هنگام خروج از فریزر، کاملاً شفاف باشد. ضمن اینکه برای اطمینان از توانایی چرخ‌های یخی برای تحمّل وزن NX، از پلاستیک شفاف اکریلیک برای افزایش مقاومت آنها استفاده شده است. در انتها، یک سری چراغ‌های LED نیز به چرخ‌ها اضافه شده تا ظاهری جذاب‌تر برای این کراس‌اور ایجاد شود.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

بررسی لکسس ES300H مدل 2019، لوکس‌تر از همیشه

0 (0) نسخه هیبرید لکسوس ES 2019 تا حد زیادی مطابق انتظارات ما از این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
تماس با ما