لکسوس شگفت انگیز در هاوربرد

3
(2)

لکسوس به عنوان بخشی از کمپین تبلیغاتی خود با عنوان «اسلاید»، مدل هاوربورد خود را توسعه داده است. البته نمی‌توان آن را به صورت مستقیم از سایتی مانند «آمازون» سفارش داد. تصور اینکه یک پهپاد آمازون برای شما یک هاوربورد بیاورد، می‌تواند جالب‌ترین چیز در این دنیا باشد! در عین حال، ویدیویی از این هاوربورد منتشر شده که آن را در لحظاتی کوتاه در حال پرواز یا شناوری نشان می‌دهد.

lexus hoverboard slide لکسوس شگفت انگیز در هاوربرد

مطابق گفته لکسوس، هاوربورد برای برخاستن و شناور شدن در هوا از سوپرکانداکتورهای مغناطیسی که با نیتروژن مایع خنک می‌شوند، استفاده می‌کند. بورد، خودش از یک طراحی جالب بهره گرفته که در آن از موادی مانند بامبو و احتمالاً فیبر کربن استفاده شده است. این در حالی است که در جلو و عقب بورد همان جلوپنجره دوکی‌شکل آشنای لکسوس دیده می‌شود؛ موضوعی که نشان می‌دهد که لکسوس علاقه زیادی دارد تا از این نشان در هر وسیله‌ای نقلیه‌ای که می‌تواند استفاده کند. نکته جالب‌توجه زمانی است که بورد از زمین برخاسته و حلقه‌های بزرگ گاز نیتروژن مایع به آرامی از پایین آن خارج می‌شوند.

lexus hoverboard 3 765x507 لکسوس شگفت انگیز در هاوربرد

این موضوع به تنهایی بسیار هیجان‌انگیز است، ولی در همین حال، در تیزر لکسوس، اسکیت‌سوار حرفه‌ای، راس مک‌گورن (Ross McGouran) را می‌بینیم که قبل از این که دوربین قطع شود، به هنرنمایی می‌پردازد. «مک‌گورن» می‌گوید:

    از وقتی ۷ یا ۸ سال داشتم، اسکیت را شروع کردم. ولی با این وسیله، مانند این است که همه چیز را از اول شروع می‌کنم.

lexus hoverboard 1 765x507 لکسوس شگفت انگیز در هاوربرد


    
در هر حال، انتظار چندانی از لکسوس برای ارائه یک نسخه واقعی از «هاور بورد» نمی‌رود؛ چرا که این وسیله تنها برای تبلیغات ساخته شده است. ولی در هر صورت، وسیله بسیار جالبی است و نمی‌توان به سادگی از کنار آن گذشت. لکسوس تا به حال از زمان ارائه کلی و نمایش کامل قابلیت‌های هاوربورد حرفی به میان نیاورده است.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

کاهش شدید قیمت لکسوس RX 450h مدل 2018

0 (0) لکسوس RX 450h در آینده با بهای پایه 46690 دلاری، ارزان‌تر از قبل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد لکسوس