معرفی نسل جدید لکسوس LS در نمایشگاه خودروی دیترویت 2017

0
(0)

اولین تصویر رسمی از پرچم‌دار جدید لکسوس منتشر شد. LS به جنگ رقبایی چون ب‌ام‌و سری 7 و مرسدس بنز S کلاس خواهد رفت.
نسل جدید لکسوس LS در ماه ژانویه‌ی سال آینده و در نمایشگاه خودروی دیترویت 2017 معرفی خواهد شد. کمپانی این اخبار را تأیید نموده است.

1 5 معرفی نسل جدید لکسوس LS در نمایشگاه خودروی دیترویت 2017

معرفی اولین نسل این خودرو نیز در همان نمایشگاه و در سال 1989 رخ دارد و در آن زمان تولد برند لوکس لکسوس به جهانیان اعلام شد. از آن زمان تابه‌حال این شرکت تحت تملک تویوتا در بحث قوای محرکه‌ی هیبریدی و… پیشرو بوده است.
پیش‌ازاین تصاویر جاسوسی LS در رسانه‌ها و در خلال تست‌ها منتشر شده بود اما هم‌اکنون خود کمپانی به‌طور رسمی اعلام کرده که چند هفته‌ی دیگر این خودرو رونمایی خواهد شد. لکسوس می‌گوید که این خودرو دارای تکنولوژی رؤیایی خواهد بود. نسل جدید LS روی پلتفرم کشیده شده‌ی جدید GL-A که زیرساخت مدل جدید LC 500h نیز است ساخته می‌شود.

2 5 معرفی نسل جدید لکسوس LS در نمایشگاه خودروی دیترویت 2017

علاوه بر تصاویر جاسوسی گرفته شده لکسوس به تازگی تصویری از خودروی جدید را منتشر کرده است.
این تصویر قطعات اصلی خودرو مثل سیستم تعلیق و قوای محرکه را نشان می‌دهد و البته تصویری محو از نمای جلوی خودرو نیز هست. به نظر می‌رسد که طراحی این خودرو از LC الهام گرفته و در آن جلوپنجره‌ی دوکی‌شکل بزرگ به همراه سپرهای تیز و رینگ‌های آلیاژی بزرگ به چشم می‌خورند.

همچنین فاصله‌ی بین تصاویر جاسوسی به این معنی است که پیچ‌وتاب قابل‌توجه در خط شانه‌ی خودرو وجود دارد. در مدل تولیدی این خط به تندی و شدت خط بکار رفته در کانسپت LF-FC رونمایی شده در نمایشگاه توکیوی 2015 نخواهد بود.
لکسوس LS فعلی در مقایسه با برادران کوچک‌تر تازه‌ی خود همچون GS و IS کمی قدیمی به نظر می‌رسد بنابراین مدل جایگزین با توجه به زبان طراحی لکسوس نمای مدرن‌تری خواهد داشت.

3 5 معرفی نسل جدید لکسوس LS در نمایشگاه خودروی دیترویت 2017

تصاویر ما آشکار نمودند که لکسوس در نظر دارند پرچم‌دار جدید خود را به عنوان سنگ محکی همراه با سری 7 معرفی کند و به وضوح امید دارد که در موضوعاتی چون سطح راحتی و تکنولوژی با رقبا برابری نموده و حتی آن‌ها را شکست دهد.
به همین منظور می‌توانیم انتظار داشته باشیم که جدیدترین تکنولوژی رانندگی خودکار و تکنولوژی‌های کمک راننده در نسل جدید لکسوس LS معرفی شود. همچنین باید منتظر بهبود کارایی و راندمان این خودرو نیز باشیم. لکسوس ادعا می‌کند پلتفرم جدید این خودرو تجربه‌ی رانندگی دینامیک‌تری را ارائه خواهد کرد.
اوایل امسال لکسوس اعلام کرد برنامه‌هایی برای عرضه‌ی خودروی لوکس سلول سوختی تا پیش از سال 2020 دارد.

4 5 معرفی نسل جدید لکسوس LS در نمایشگاه خودروی دیترویت 2017

انتظار می‌رود طیف پیشرانه‌های 6 و 8 سیلندر و البته نسخه‌ی هیبریدی در این خودرو عرضه شوند. احتمالاً نسل جدید LS گزینه‌های قوای محرکه‌ی خود را با کوپه‌ی LC500 به اشتراک خواهد گذاشت بنابراین انتظار بکار گیری پیشرانه‌ی 6 سیلندر 3.5 لیتری/واحد الکتریکی و پیشرانه‌ی 8 سیلندر 5 لیتری را در نسل جدید LS داریم.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

لکسوس شگفت انگیز در هاوربرد

3 (2) لکسوس به عنوان بخشی از کمپین تبلیغاتی خود با عنوان «اسلاید»، مدل هاوربورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد لکسوس